Kristína predstavila krásny klip k singlu „Zradila nás chémia“!

Speváčka Kristína opäť končí rok vo veľkom štýle. Na Lodi Rivers Club pokrstila nový album „Mať srdce“, prevzala trojnásobnú platinu za jeho predaj a odpremiérovala krásny nový klip k skladbe „Zradila nás chémia“. Na nový štúdiový album si fanúšikovia jednej z najobľúbenejších slovenských speváčok museli počkať dlhých päť rokov, ale stálo to za to! Album, na ktorom sú hity „Si pre mňa best“, „Láska bombová“, „Na bieleho koňa“, „Vianočná jahoda“, „Na vysokej skale“ a ďalšie, je v predaji len tri mesiace a už má trojnásobnú platinu za predaj. No a nový klip je hotovou lahôdkou. Kristína si na ňom dala veľmi záležať, preto vznikal takmer rok a jeho podstatnú časť nakrúcala v slnečnom Taliansku. Pozrite si očarujúcu Kristínu v nádhernom videoklipe!

Krásna Kristína má za sebou ďalší megaúspešný rok. Stále sa jej darí udržiavať si pozíciu top slovenskej speváčky, ktorú tento rok korunovala aj skvelým albumom „Mať srdce“. Fanúšikov ním potešila po piatich rokoch. Album vo veľkom štýle uviedla do života na Lodi Rivers Club.

„Mám na ňom samozrejme svoje obľúbené pesničky. Jednou z ich je „Mať srdce“, podľa ktorej som nazvala celé CD, pretože si myslím, že v dnešnej dobe je to srdce veľmi potrebné. Verím, že ľudia si na albume nájdu skladby, ktoré sa im budú páčiť,“ povedala talentovaná Kristína Peláková.

Album lupeňmi ruže pokrstil výtvarník Martin Augustín, ktorý maľuje špecifické obrazy. Ich súčasťou sú texty Kristíniných piesní.

„Bolo to pre mňa velikánske prekvapenie, že si ma Kristína vybrala za krstného otca svojho CD a veľmi ma to potešilo. Ja jej piesne milujem. Je to speváčka s neuveriteľne krásnym hlasom a nádhernou slovenčinou, ktorá sa lahodne počúva. Je to niečo úžasné a plus k tomu tie nádherné texty, ktoré sú na zamyslenie. Je v ich bolesť, radosť, smiech, slzy, všetko,“ vyznal sa Martin Augustín.

Kristína síce nový album pokrstila až teraz, no je na trhu už tri mesiace. Dôkazom, že mladá speváčka je mimoriadne žiadaná je i to, že za tento krátky čas sa mu fantasticky darí. Počas slávnostného večera prevzala Kristína z rúk distribútora Martina Hanusku trojnásobnú platinu za jeho predaj! Tento ďalší Kristínin triumf si nenechal ujsť ani textár Kamil Peteraj, ktorý s ňou spolupracuje od začiatkov jej kariéry.

„Dnes je to už vyzretá speváčka, ktorá na pódiách pôsobí  ohromne esteticky aj umelecky. Má obrovský úspech v Česku aj na Slovensku a myslím si, že je pripravená na veľké veci. Verím, že sa nám podaria. Mne sa s ňou pracuje veľmi dobre, pretože je korektná, profesionálna a čo je veľmi vzácne, zostala pokorná. Som rád, že s takýmto talentom môžem spolupracovať,“ uviedol Kamil Peteraj.

Počas veľkolepého slávnostného večera Kristína predstavila verejnosti aj horúcu novinku – nádherný videoklip k skladbe „Zradila nás chémia“. Autorom hudby je tentoraz Branislav Jančich, text má opäť na svedomí Kamil Peteraj. Aranžmány bravúrne zvládol Martin Hybler a na klavíri Kristínu sprevádza Pavel Sotoniak. Mladá umelkyňa v piesni spieva o chémii vo vzťahu.

„Myslím si, že keď to vo vzťahu  zostáva iba pri tej chémii, ktorá je síce úžasná, no nepostačuje na hlboký vzťah, dôjde k rozchodu. Dlho sme uvažovali, kde tento klip nakrútime a ako by mal vyzerať. Celú realizáciu až po samotnú postprodukciu som opäť zverila do rúk Mayovi Hurajtovi. Ten oslovil režiséra a potom prišiel nápad urobiť krátky, emotívny príbeh na krásnom romantickom mieste v Taliansku Lago Di Como. S režisérom Jurajom Krasnohorským som spolupracovala prvýkrát a bolo to veľmi pôsobivé. Od samého začiatku som cítila istotu že mal jasnú predstavu o tom, ako to má vyzerať,“ vysvetlila Kristína Peláková.

Romantický klip je pripomienkou krásnych letných dní.

Na klipe je zaujímavé aj  to, že prvá časť vznikla už minulý rok v Taliansku a druhá si musela počkať. Dokončili sme ju len pred mesiacom v Bratislave. Krásne šaty som opäť zverila Janke Gavalcovej, o make up  sa v Taliansku postarala Klára Surdusová, o hairstyling Renáta Márová. Pri dokrúcaní mala na starosti celkovú vizáž Lucia Ružová,“ uzavrela Kristína.

Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Dvakrát získala cenu OTO v kategórii Speváčka a žne úspechy nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Vypredala dokonca i pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských muzikantov. Jej nový klip k skladbe „Zradila nás chémia“  si môžete pozrieť tu:

Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na
www.kristinamusic.sk
www.facebook.com/kristinapelakova.

Kristína predstavila krásny klip k singlu „Zradila nás chémia“!
Zdieľaj